Mitar je kralj Čempionšipa, Fulam na vrhu, Veljko bez pobede, Jokan razočarao...

Sportske.net 21.08.2021  |  Sportske.net

Aleksandar Mitrović je postigao svoj treći gol u poslednje tri utakmice Čempionšipa, pa sada njegov Fulam ima već 10 bodova i nalazi se na samom vrhu tabele.

Fulam je danas savladao Hal sa 2:0, Mitrović je bio strelac nakon kornera koji je izveo Seri, igrao se 22. minut, srpski centarfor je glavom poslao loptu u mrežu. Samo 12 minuta kasnije, Karvaljo je postigao gol za konačnih 2:0. Riding je poveo protiv Koventrija u gostima, i to preko Svifta u 40. minutu utakmice, ali je Alen uspeo da izjednači rezultat u 62. minutu meča. Konačnih 2:1 postavio je Goden u osmom minutu nadoknade vremena, Veljkov Riding je ponovo ostao