Мркаић "прекратио муке"! Новосађани се мучили против "жилавих" Новопазараца ка "Карађорђу"

Спортал блиц 22.08.2021  |  Др. П.

Фудбалери Војводине остварили су тријумф у 6. колу Линглонг Суперлиге Србије против Новог Пазара – 2:1 (1:0).

Новосађани су на свом “Карађорђу” до тријумфа дошао теже него што се очекивало и сада имају осам освојених бодова. Повели су голом Миљана Вукадиновића у 10. минуту, али је изједначење гостима донео Аганспахић у 49. минуту. Дуго је потом Нови Пазар одолевао, док Момчило Мркаић 13 минута пре краја није донео коначних 2:1. Тако су Новопазарци остали са само једним освојени бодом из пет одиграних утакмица. Војводина – Нови Пазар 2:1 (1:0) Спартак – Напредак (у току)