Gol Milenkovića u porazu Fjorentine, Napoli sa igračem manje pobedio Veneciju (video)

Sportski žurnal 22.08.2021

Dušan Vlahović i Nikola Milenković odigrali su ceo meč za gostujući tim. Matija Nastasić nije bio u sastavu

Fudbaleri Rome pobedili su večeras na svom terenu ekipu Fjorentine sa 3:1, u meču prvog kola Serije A. Gosti su u 17. minutu ostali sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Bartolomej Drongovski. Roma je do vođstva došla golom Henriha Mhitarjana u 26. minutu, dok je u 52. minutu drugi žuti karton dobio igrač domaće ekipe Nikolo Zaniolo. Osam minuta kasnije izjednačenje Fjorentini donosi srpski fudbaler Nikola Milenković, da bi do pobede rimski tim