Rasizam u Humskoj? Igrač Santa Klare se žalio engleskim sudijama da je trpeo uvrede

Telegraf 26.08.2021  |  Telegraf.rs

Alano se požalio kod četvrtog arbitra, Endrua Medlija koji je sve evidentirao i obavestio delegata

Partizan je obezbedio plasman u grupnu fazu Lige konferencija pobedom protiv Santa Klare (2:0), pogocima Rikarda Gomeša i Siniše Saničanina, ali bi jedan detalj iz polovine drugog poluvremena mogao da baci senku na veliko slavlje. Pitanje je samo da li će u UEFA biti pedantni, pošto se Alano negde oko 70. minuta utakmice požalio četvrtom arbitru Endruu Medliju da je prilikom izlaska sa terena napadnut, nije bilo jasno da li je to bilo verbalno ili fizički. Sudija