Krstajićevi puleni prodali Lučanicima akciju s "poljančeta": Pogledajte vodeći gol tsc-a iz kornera

Telegraf 27.08.2021  |  Telegraf.rs

Ekipa iz Bačke Topole slavila na premijeri sedmog kola protiv Mladosti - 2:1 (2:0)

TSC i Mladost iz Lučana odigrali su u Senti premijerni meč sedmog kola Superlige, u kome je domaćin slavio sa 2:1 i ponovo izbio na čelo tabele istina uz dve utakmice više. Ono što je obeležilo prvo poluvreme u kome su domaćini lako stigli do prednosti od 2:0 bila je sjajna akcija za vodeći pogodak koji su puleni Mladena Krstajića izveli u 27. minutu. Bukvalno kao sa "poljančeta"... Očigledno je da se vredno radilo na treninzima prethodnih dana, pošto je kapiten