Kraj na startu! Srpkinja dobro počela, pa propustila prvu priliku na meču i - sve je pošlo po zlu: US open je završen za Ivanu Jorović

Sportal blic 30.08.2021  |  Dr. P.
Kraj na startu! Srpkinja dobro počela, pa propustila prvu priliku na meču i - sve je pošlo po zlu: US open je završen za…

Srpska teniserka završila je nastup na već u prvom kolu.

Ivana je doživela ubedljiv poraz u dva seta od Marije Kamile Osorio Serano iz Kolumbije sa 6:2, 6:2. Ivana je dobro krenula, imala 1:0 u gemovima i 0:30 na servis Kolumbijke, ali nije iskoristila svoju šansu i od tada je sve krenulo nizbrdo. Pretrpela je brejk, zatim uspela da osvoji još jedan gem, a posle još jednog pretrpljenog brejka set je bio gotov. Drugi set je Kolumbijka odmah otvorila brejkom i došla do 2:0, ali Ivana je uzvratila i uspela da dođe do 2:2.