Detalji tragedije kod Čitluka: Majci se više od dva dana nije javljao na telefon, pa zatražila pomoć komšija koji su ga pronašli mrtvog
Blic 31.08.2021 | G.Vr
![Detalji tragedije kod Čitluka: Majci se više od dva dana nije javljao na telefon, pa zatražila pomoć komšija koji su ga…](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Završen je uviđaj na licu mesta u Velikom Ograđeniku kod Čitluka gde je danas u poslepodnevnim satima pronađeno telo Roberta P. (53), potvrđeno je za u MUP-u Hercegovačko-neretvanskog kantona.
Kako je rečeno, konkretnih informacija o tome je li u pitanju nasilna smrt, za sada, nema. Na licu mesta je bila u ekipa Doma zdravlja Čitluk, čiji je dežurni lekar konstatovao smrt, piše Avaz. Potvrđeno je da je, prema dosadašnjim informacijama, smrt nastupila, najverovatnije, pre dva dana, prenosi Srpskainfo. – Dežurni tužilac koji je prisustvovao uviđaju, a koji su obavili pripadnici Sektora kriminalističke policije MUP HNK, naredio je obdukciju koja će,