Irska umalo raspametila Srbiju, onda se desio Ronaldo! Kristijano oborio najveći rekord, čudo od večeri Portugalca /video/

Sportal blic 01.09.2021

Fudbaleri slavili su nakon velikog preokreta u meču četvrtog kola kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, bilo je 2:1 protiv Irske.

Strelci na utakmici bili su Džo Igan u 45. i Kristijano Ronaldo u 89. minutu, kao i u dubokoj nadoknadi duela, u 96. minutu. Pomenuti Portugalac je mogao da bude tragičar nakon promašenog penala na početku meča, a ovako je sa dva pogotka na meču došao do ukupno 110. u dresu nacionalnog tima i postao najbolji reprezentativni strelac u istoriji fudbala. U centru pažnje bio je . Od skoro fudbaler Mančester junajteda je imao priliku da donese vođstvo svojoj