Fudbal: Srbija startovala pobedom na omladinskom turniru "Stevan Ćele Vilotić"

Subotica.com 04.09.2021  |  Subotica.com

U toku je 27. memorijalni fudbalski turnir „Stevan Vilotić Ćele“ gde se za pobednički trofej bore omladinske selekcije Srbije, Crne Gore, Mađarske i Azerbejdžana. Juče su na Gradskom stadionu i u Senti odigrane prve utakmice, a Srbija i Mađarska su upisale pobede.

Srbija je startovala pobedom na Memorijalu "Stevan Ćele Vilotić" nad Azerbejdžanom od 2:1. Naša selekcija je bila bolja posebno u prvom delu, da je sve prilike realizovala možda bi trijumf bio i ubedljiviji. Nizale su se prilike, a u 12. minutu Srbija je povela. Po desnoj strani, Lazetić je uposlio Nikolu Mituiljikića, koji postiže prvi gol za „orliće“. Nizale su se prilike domaće reprezentacije, ali su do poluvremena mreže ostale mirne. Srbija je i u nastavku