Za prve sportske korake: Širom Srbije niču nove super - opremljene sale - nova šansa za buduće olimpijske šampione
Blic 06.09.2021 | Promo
![Za prve sportske korake: Širom Srbije niču nove super - opremljene sale - nova šansa za buduće olimpijske šampione](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
„Učenici i učenice naše škole su osvajali zlatne, srebrne i bronzane medalje na Specijalnim olimpijadama i verujem da će nas ponovo obradovati.
Izgradnja sale sa novim, modernim spravama i rekvizitima im daje dodatni podsticaj da se još ozbiljnije posvete vežbanju i bavljenju različitim sportovima. Takođe, to im pruža mogućnost da se svakodnevno bave sportom, rekreativno ili takmičarski. Nadam se da će uskoro u novoizgrađenoj sportskoj sali neki od njih napraviti svoje prve sportske korake i da ćemo imati neke nove šampione, olimpijce i olimpijke“, kaže Tanja Ninković, profesorka fizičke kulture u Osnovnoj