Fudbal: Mreže mirovale u komšijskom derbiju između Spartaka i TSC-a

Subotica.com 11.09.2021  |  Subotica.com

Spartak i TSC su odigrali nerešeno (0:0) u okviru 8. kola Superlige. Iako je viđeno dosta šansi i polušansi mreže su ostale mirne. Dinamična igra oba tima i velika želja da se što pre dođe do pogotka naterala je aktere da u završnici greše, ali i golmane Dubljanića i Filipovića da se pokažu na delu te je nerešen ishod i najrealniji u komšijskom derbiju.

Gosti su bolje otvorili meč i posle nekoliko minuta od početka utakmice zapretili Spartakovom čuvaru mreže iz kornera. Aranđel Stojković je izveo korner s desne strane, a Dubljanić bio viši u skoku i loptu skinuo Tomanoviću sa glave. Na isteku 17. minuta, Petar Ratkov je pokušao, Dubljanić je na kratko odbranio posle njegovog šuta, a Ivančević loptu izbacio ka centru i otklonio opasnost. U 32. minutu posle prelepe akcije koju je započeo Vladan Vidaković sa centra,