Bundesliga - Ludnica u Leverkuzenu, mašina Haland i "lepotica" Gerera srušili Bajer, gosti se gostili!

Sportske.net 11.09.2021  |  Sportske.net

U terminu od 15.30, odigrano je pet utakmica u okviru četvrtog kola nemačke Bundeslige.

Najuzbudljivije bilo je u Leverkuzenu gde je Dortmund savladao Bajer sa 4:3. Ponovo je zablistao Erling Haland, Norvežanin nastavlja da trese mreže u svim dresovima i takmičenjima, pa je tako presudio i "farmaceutima" pogocima u 37. i 75. minutu. Meč je obeležio i sjajan pogodak Rafaela Gerera iz slobodnog udarca u 70. minutu. Čast gostiju branili su i Volfburg i Majnc koji su sa po 2:0 bili bolji od redom Grojter Firta i Hofenhajma. Mijat Gaćinović je bio u