Crno-beli nastavili pobedničku seriju: Nakon preokreta, Partizan lako sa Radničkim – Rikardo ponovo ‘rešeta’! (video)

Hot sport 11.09.2021  |  HotSport Nebojša Dobrić

Fudbaleri Partizana pobedili su ekipu Radničkog iz Kragujevca rezultatom 3:1, u okviru osmog kola Superlige Srbije.

Činjenica je da su izabranici Aleksandra Stanojevića u ovu utakmicu ušli kao favoriti, pošto nakon sedam kola imaju maksimalan učinak. Ipak, nije sve krenulo dobro po crno-bele u današnjem meču, već u 8. minutu su poveli domaći, nakon autogola Siniše Saničanina. U prvih 30 minuta igre, igrači Partizana ništa konkretno nisu pokazali. Nisu uspeli da uspostave ritam, a veće šanse nisu ni viđene. Igrao se 32. minut, kada su crno-beli tražili jedanaesterac. Jojić je