LE: Remi u Danskoj za Zvezdu na vrhu, šou u Sevilji, Vest Hem osvojio "Maksimir"

Sportske.net 16.09.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri Mitjilanda i Ludogoreca odigrali su nerešeno 1:1 u meču prvog kola grupe F Lige Evrope u kojoj se nalazi i Crvena zvezda.

U meču odigranom u Danskoj prvi do vođstva stigao je domaći tim zatresavši mrežu rivala već u trećem minutu. Strelac je bio mladi vezista Gustav Isaksen, nakon što je sjajnu akciju krunisao udarcem glavom. Radost danskog tima trajala je sve do 32. minuta kada je Kiril Despodov izjednačio rezultat nakon srećkog odbitka. Do kraja meča bliži pobedi bio je domaći tim, ali je odbrana gostiju odolela, što je rezultat koji odgovara Zvezdi, koja će posle pobede nad Bragom