Vojvodina lako slavila protiv Radnika: Đorđević doživeo prvi poraz na klupi Surduličana!

Hot sport 17.09.2021  |  Vasilije Kićanović Vukašin

U okviru 9. kola Superlige Srbije Metalac je sa 3:1 pobedio Kolubaru, dok je Vojvodina u gostima slavila protiv Radnika 2:0 Ekipa Slavoljuba Đorđevića je rutinski odradila posao u Surdulici.

Vojvodina je na vreme rešila pitanje pobednika još u prvom poluvremenu! Prvo je Veljko Simić zatresao mrežu u 26. minuut, da bi Nebojša Bastajić duplirao prednost Novosađana u 31. minutu susreta! Nije uspeo Radnik na svom terenu da postigne makar jedan pogodak! Podsetimo, Surduličani su prekinuli saradnju sa Igorom Bondžulićem posle poraza u Kruševcu, koji je oborio tim na deveto mesto tabele. Uprava kluba je ekspresno našla rešenje za upražnjenu klupu, ponudila je