Ažork i Dijalo obezbedili, Sels sačuvao veliku prednost: Strazbur slomio Mec za poluvreme (video)

Mozzart sport 17.09.2021

Strazbur stekao tri gola prednosti, prepustio loptu rivalu i bez većih problema odbranio tri boda

Fudbaleri Strazbura su u šestom kolu francuske Lige 1 stigli do drugog trijumfa u sezoni. Bili su više nego ubedljivi protiv Meca i to zahvaljujući sjajnim rolama Ludovika Ažorka i bivšeg igrača Kestenjastih Habiba Dijaloa - 3:0. Sve je praktično bilo gotovo za 40. minuta, kada je domaćin stekao veliku prednost. U nastavku su fudbaleri Meca pokušavali da se vrate, zaigrali su daleko agresivnije, pretili, ali nisu uspeli da slome veoma čvrstu odbranu Strazbura, te