Napisala je džejev hit "Nedelja", u nedelju i preminula: Objavljena nikad viđena fotografija Marine Tucaković i evo koju pesmu je ona najviše volela
Blic 19.09.2021 | Ljubomir Tozev , Aleksandra
![Napisala je džejev hit "Nedelja", u nedelju i preminula: Objavljena nikad viđena fotografija Marine Tucaković i evo koju…](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Slavna kantautorka MarinaTucaković preminula je nakon teške bolesti, a brojne javne ličnosti nisu krile tugu što su izgubile osobu sa kojom im je bila čast da sarađuju.
Među onima koji su javno podelili svoju bl i uspomene je i Vesna Dedić koja je uz Marininu fotografiju poručila: - Nedelja... Poslednji pozdrav iz Balkanske ulice najvoljenijoj pesnikinji Jugoslavije...Ona je volela "Stani Ibar vodo", a mi smo voleli svaki njen stih... Zauvek u srcu. Podsetimo, Marina je napisala brojne hitove najvećim zvezdama sa muzičke scene bivše Jugoslavije. Bila je članica žirija u muzičkim emisijama „Operacija trijumf“ i „Pinkove zvezde“.