Srpkinje povele pa doživele debakl: Nemice ispratile našu reprezentaciju petardom iako su gubile na poluvremenu

Večernje novosti 21.09.2021  |  Novosti online

Za to je bila najzaslužnija golgeterka minhenskog Bajerna Lea Šiler, koja je postigla čak četiri gola protiv našeg tima. Napadač Nemačke tresla je mreže u 49, 54, 71, 77, a dva minuta kasnije u strelce se upisala i Melani Lupolca. Nemice su tako potvrdile dominaciju u kvalifikacionoj grupi H pošto su prethodno ubedljivo slavile protiv Mađarica sa 7:0. Naš tim sada ima po jedan poraz, poput Izraela i Bugarske, ali uz nešto bolju gol-razliku, pa nije na poslednjem