Završila u komi i jedva izvukla živu glavu: Doktor nije prepoznao simptome, pa napravio ogromnu grešku, život joj je od tada borba
Kurir 22.09.2021
![Završila u komi i jedva izvukla živu glavu: Doktor nije prepoznao simptome, pa napravio ogromnu grešku, život joj je od…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Laura Batrum završila je u komi zbog sepse, nakon što joj je doktor opšte prakse rekao da "ode kući i popije paracetamol", prenosi "The Sun".
Naime, devojka je dobila je smrtonosnu infekciju nakon zahvata na želucu za mršavljenje. Kada je 38-godišnjakinja u bolovima otišla kod lekara, tvrdi da joj je poručio da se vrati kući i popije lekove protiv bolova. Nedelju dana kasnije Laura je završila u bolnici s probijenim crevom. Provela je naredna četiri meseca u bolnici u Birmingamu, a doktori su pokušali da je održe u životu. Situacija je bila toliko kritična da su joj u jednom trenutku predviđali samo tri