VIDEO Jović pogodio prečku u rapsodiji Reala, Srbina podržali navijači

Nova 23.09.2021  |  Autor:Miodrag Dimitrijević

Fudbaleri Real Madrida savladali su Majorku sa 6:1 (3:1), a Luka Jović je za 10 minuta na terenu pokazao da bi mogao da ima veliku ulogu pod komandnom palicom Karla Ančelotija. „Kraljevići“ su pokazali čitav raskošni arsenal, a dirigent trijumfa bio je Marko Asensio.

Na momente zaboravljeni španski ofanzivac postigao je pogotka protiv Majorke i najavio da bi ovo konačno mogla da bude njegova sezona. Uz njega su se u strelce upisali Karim Benzema (dva puta), te Isko. Malo je nedostajalo da i srpski napadač (zamenio Benzemu u 80. minutu) ispiše svoje ime na semaforu, ali ga je u tome sprečila prečka. Jović je u trećem minutu sudijske nadoknade pogodio prečku, a loptu je zatim uhvatio golman gostiju. Sudija Havijer Arlberola Rohas