Fudbal: Težak poraz Spartaka na gostovanju Partizanu

Subotica.com 27.09.2021  |  Subotica.com

Spartak je izgubio u Humskoj od Partizana sa 5:0 u okviru 11. kola Linglong Superlige Srbije i tako upisao treći uzastopni poraz. Iskusniji domaći tim diktirao je ritam utakmice od starta do kraja. Crno-beli su bili nemilosrdni prema „golubovima“ i bolju igru krunisali sa pet gola u mreži Dubljanića.

Partizan je imao bolju igru i veću inicijativu od starta. Nizali su šanse crno – beli protiv Spartaka, a onda u 14. minutu i stigli do prednosti. Menig je ubacio loptu sa leve strane a Rikardo Gomeš savladao Dubljanića za 1:0. Nešto kasnije pokušao je Terzić, lopta je završila pored gola. Krenuli su i Subotičani da igraju ofanzivnije nakon primljenog gola. Nikola Srećković je bio u prilici, ali je Popović dobro intervenisao. U 27. minutu posle odličnog pasa Davida