Rukomet: Spartak poražen od Rudara (23:35)

Subotica.com 27.09.2021  |  Subotica.com

Rukometaši Spartaka pretrpeli su i drugi poraz. Subotičani su u okviru 2. kola Arkus Superlige Srbije, grupe B, na domaćem terenu poraženi od Rudara iz Kostolca rezultatom 23:35. Gosti su bili bolji tokom meča i na kraju ubedljivim trijumfom stigli do bodova.

Poveli su domaći igrači golom Skubana, ali su gosti vrlo brzo preokrenuli rezultat i stekli znatnu prdnost gde je posle 23 minuta igre na semaforu stajao rezultat 5:10. Zaigrali su bolje domaći igrač, odbrana je bila na visini zadatka, ali nisu uspeli da preokrenu rezultat osmim da smanje pre odlaska na pauzu gde su gosti imali četiri gola prednosti. Ništa se nije menjalo ni u nastavku utakmice. Gosti iskusniji, spremniji zahuktali su se, svaku grešku Subotičana