"Jedan auto je bio prevrnut na stranu, a drugi prepolovljen": Jezivi detalji nesreće u Sevojnu, petoro u bolnici, živote im spasili vazdušni jastuci
Blic 01.10.2021 | V.L.
!["Jedan auto je bio prevrnut na stranu, a drugi prepolovljen": Jezivi detalji nesreće u Sevojnu, petoro u bolnici, živote im…](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se jutros nešto iza sedam sadi dogodila na magistralnom putu kroz Sevojno, povređeno je pet osoba, od kojih dve teže, a pukom srećom u udesu nije bilo stradalih.
Njihovi životi, rečeno je „Blicu“ u Opštoj bolnici Užice posle završene dijagnostike, nisu trenutno ugroženi, a povrede se odnose na prelome rebara i ključne kosti. Do jezivog udesa u kome su učestvovali „ševrolet“ užičkih i „fiat“ beogradskih registarskih oznaka, a kome je kumovao jedan BMW, došlo je kod stadiona u Sevojnu. Prema onome što je za sada utvrđeno uviđajem na licu mesta, BMW koji je naišao iz pravca Požege preko leve kolovozne trake da bi se isključio