Učesnik rijalitija živi u laži: Janjuš molio bivšu ženu Enu da se pomire, a iza njenih leđa se viđao sa Viktorijom Mitrović (foto)
Kurir 02.10.2021
![Učesnik rijalitija živi u laži: Janjuš molio bivšu ženu Enu da se pomire, a iza njenih leđa se viđao sa Viktorijom…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Marko Janjušević Janjuš pre ulaska u "Zadrugu 5" pokušavao je da se pomiri sa suprugom Enom, a iza njenih leđa se viđao s Viktorijom Mitrović, zadrugarkom koja je u rijalitiju otkrila da ju je silovao seoski sveštenik.
Bivši košarkaš, koji poslednjih godina živi od učešća u Pinkovom rijalitiju, pre odlaska na imanje u Šimanovcima na svom Instagram profilu svakodnevno je delio fotografije s bivšom suprugom Enom, koja se razvela od njega jer ju je varao s Majom Marinković. On je uz opis fotografija uvek isticao kako se kaje zbog svega što je uradio i podvlačio da je Ena žena koju najviše voli, ali izgleda da Marko, kako kažu izvori, ni tada nije bio iskren. On je bio u provodu u