Fudbal: Spartak upisao četvrti poraz u nizu, Voždovac ubedljivo slavio u Subotici

Subotica.com 03.10.2021  |  Subotica.com

Fudbaleri Spartaka upisali su četvrti uzastopni poraz. Ovog puta bolji od „golubova“ bio je Voždovac i slavio sa 4:0, u okviru 12. kola Superlige. Iako početak meča i igra koju su prikazali domaći igrači nije nagoveštavala ovakav ishod, gosti su kaznili sve ono što Subotičani nisu iskoristili i na kraju zasluženo trijumfovali.

Spartak je bio taj koji je imao više loptu u posedu i češće pretio. U 5. minutu Nemanja Mihajlović je povukao brzu kontru uz levu aut liniju, centrirao, a Nikola Srečković za malo zakasnio i Preković je otklonio opasnost. Inicijativa domaćih u 7. minutu krunisana je pogotkom Nemanje Nikolića, ali iz nedozvoljene pozicije. Pokušavali su „golubovi“ da što pre dođu do vodećeg gola, ali nisu uspevali da realizuju stvorene polušanse i šanse. Zapretio je Luka Bijelović u