Navijači zvezde ljuti zbog ponovljenog penala: „Nek ga šutne još jednom, smejurija, sviraj im dok ne pogode“! (komentari) (video)

Hot sport 03.10.2021  |  HotSport HotSport HotSport
Navijači zvezde ljuti zbog ponovljenog penala: „Nek ga šutne još jednom, smejurija, sviraj im dok ne pogode“…
Crno-beli vode na poluvremenu. Fudbaleri Partizana trenutno se nalaze u Kruševcu, gde igraju utakmicu 12. kola Superlige protiv Napretka. Nakon prvog poluvremena crno-beli vode sa 0:1, a pogodak za vođstvo postignut je u 12. minutu nakon ponovljenog penala. Ta situacija izazvala je ogromnu polemiku na društvenim mrežama. FOTO: Instagram/HOTSPORT – Nek ga šutne još jednom 🤣🤪🤪 – Hahahaha mora biti gol mislim da bi svirao 4 puta da ponovi FOTO: Instagram/HOTSPORT DA