Zvezdini kadeti raspucani u “večitom drbiju”! Crveno-beli napunili mrežu Partizana i zaseli na čelo tabele!

Sportal blic 09.10.2021  |  Vl.K.

Fudbaleri , u uzrastu kadeta, slavili su kao domaćini protiv sa ubedljivih 5:2 (2:1), u utakmici devetog kola domaćeg šampionata.

Ovakav ishod mogao se naslutiti već do trećine prvog dela utakmice, pošto su crveno-beli već do tog momenta imali vođstvo od 2:0. Dvostruki strelac bio je Šljivić, koji je pogotke postigao u 11. i 13. minutu. Rezultatsku neizvesnost je, četiri minuta nakon drugog gola domaćina, vratio Bogdan Mirčetić koji je tako postavio i rezultat prvog poluvremena. Nastavak utakmice protekao je u sličnom ritmu, a izabranici Slađana Nikolića su već u 46. minutu došli do prednosti