Bravo majstore: Zurab ponovo oduševio celu naciju nakon plasmana u finale Svetskog prvenstva, evo kada će se boriti za zlato!

Hot sport 10.10.2021  |  Aleksandar Rakočević Nebojša
Još jedno sjajno izdanje srpskog rvača. Zurab Datunašvili je osvojio zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Varšavi, a potom i bronzu na Olimpijskim igrama u Tokiju, a sada će imati priliku da i na Svetskom prvenstvu u Oslu osvoji najsjajnije odličje. Zurab Datunasvili 5.8.2021. foto:Pedja Milosavljevic / STARSPORT Naime, on se plasirao u finale Svetskog prvenstva u kategoriji do 87 kilograma, nakon što je u polufinalu savladao Danca Bisultanova 5:1. U borbi za