Liga nacija: Uzbuđenja u nastavku, Donaruma kroz noge primio gol na samom kraju! Italija ipak, stigla do trećeg mesta

Srbija danas 10.10.2021

Ostalo je još finale.

Fudbalska reprezenatcija Italije osvojila je treće mesto u Ligi nacija, pošto su sa 2:1 u Torinu savladali Belgiju. Utakmicu je sudio srpski internacionalac DSrđan Jovanović. Golova nije bilo u prvom poluvremenu. Italija je povela u prvom minutu nastavka, kada je Barela volej udarcem doveo Azure u vođstvo. Manje od 20 minuta kasnije, prednost je duplirana. Kijeza je bio u još jednom prodoru kada je prošao Timotija Kastanja. Fudbaler Lestera je zakasnio sa startom,