Prvi trijumf Kaljarija ove sezone: Majstorija nekadašnjeg defanzivca Barselone! (video)

Hot sport 17.10.2021  |  HotSport HotSport HotSport

Važna pobeda! Fudbaleri Kaljarija su ugostili Sampdoriju, u okviru 8. kola Serije A.

Domaćin je prvi put ove sezone osvojio ceo plen. Utakmica je završena rezultatom 3:1. Iskusni Brazilac Žoao Pedro je zatresao mrežu gostujuće ekipe već u 4. minutu! U ulozi asistenta našao se nekadašnji igrač Lacija, Keita Balde. Na terenu se vodila prava bitka, od prvog sudijskog zvižduka, do samog kraja utakmice. Čekalo se na promenu rezultata sve do 74. minuta, a onda je na scenu stupio Martin Kaseres. Bivši as Barselone i Juventusa je uputio udarac sa ivice