Usred emisije rekao voditeljki da je voli! Zbog izjave ljubavi takmičara svi popadali od smeha! U studiju nastao opšti haos!
Kurir 19.10.2021

U 27. emisiji popularnog porodičnog kviza "Mozaik" gledaoci su imali prilike da navijaju za Dragana Stojanovića, koji se i ovog puta našao na poziciji crvenog takmičara i Zorana Krstića na poziciji plavog takmičara.
Da podsetimo, nagrade za pobednika i drugoplasiranog u kvizu "Mozaik" je za drugoplasiranog takmičara 100.000 dinara i nagradno putovanje, a pobednik dobija 300.000 dinara i nagradno putovanje. Nakon prve dve igre "Nizovi" i "Daj mi slovo" Dragan je ubedljivo poveo, a svoju matematičku dominaciju nastavio je i u igri "Abakus". U igri "Štafeta" Draganu je pala koncentracija na samom početku. Zapelo je kod reči na slovo "s", a čitava dva poena otišla su Zoranu. Igra