ЛК - Бламажа Роме у Норвешкој, изгубио и Тотенхем, гол и асистенција Андрије Живковића!

Спортске.нет 21.10.2021  |  Спортске.нет

После две победе у прва два кола, Рома је вечерас гостовала у Норвешкој против домаћег Бодо Глимта и доживела праву бламажу - домаћи су славили са чак 6:1.

Јесте Жозе Мурињо комбиновао са саставом тима, али оправдања за овакав пораз не може да буде, поготово за игру у других 45 минута. Бодо је повео већ у осмом минуту голом Ботеима, а дванаест минута касније Патрик Берг је дуплирао предност домаћих. Рома је преко Переза у 28. минуту успела да узврати и очекивало се да ће у наставку покушати да дође до преокрета, поготово после троструке измене у полувремену, када су ушли Кристанте, Шоморудов и Мхитаријан. Али, већ у