Ivanić posle remija u Danskoj: Odigrali smo odličnu utakmicu i dali sve od sebe

Večernje novosti 21.10.2021  |  Novosti online

FOTO: FK Crvena zvezda Upravo je vezista crveno-belih bio strelac za goste. - Pre svega mogu da kažem da je dobar rezultat, iako smo poveli sa 1:0, mislim da je protivnik imao dosta šansi u prvom poluvremenu, tako da moramo biti zadovoljni.

S obzirom na to da smo imali nekoliko povređenih igrača, mislim da smo ipak odigrali jednu odličnu utakmicu i dali sve od sebe što je najvažnije. U svlačionici smo čestitali jedni drugima - počeo je Ivanić. Potom se dotakao i pogotka koji je postigao u 58. minutu meča kada je odličnim volej udarcem levom nogom doveo Zvezdu do prednosti. - Svaki gol mi znači naravno, kako u Evropi, tako i u prvenstvu. Veliki ulog je u pitanju, igrali smo za prolaz u osminu finalu