Fabrika talenata iz Medeljina preživela napad Jaguara, Rohas pomogao promašenim penalom

Mozzart sport 23.10.2021

Jaguares i Envigado pet kola pre kraja ligaškog dela kolumbijske klauzure odigrali nerešeno - 1:1

Jaguares i Envigado su klubovi koji ne pripadaju velikanima kolumbijskog fudbala, ali u poslednjoj četvrtini ligaškog dela Klauzure, pred njima je nesvakidašnja šansa da se nađu u plej-ofu. Obe ekipe su u 15. rundu zakoračile u zoni koja garantuje doigravanje, ali kako je posle 90. minuta borbe bilo miroljubivih 1:1, utisak je da nijedan od rivala ne može biti zadovoljan. Na tabeli ih i dalje razdvaja samo bod, pobeda ni jednima i drugima nije garantovala plej-of,