Удаје се Тамара Ђурић: Напустила га и критиковала, а сада ће њему изговорити "да": Славље следи у луксузном ресторану (фото)
Блиц 23.10.2021 | И.М.

Старлета Тамара Ђурић, данас ће се у Храму Светог Саве заветовати на вечну љубав оцу своје ћерке Тамаре, бизнисмену Николи Качаревићу.
Поред венчања, одржаће се и церемонија крштења њихове наследнице, а након тога ће уследити прослава у једном престоничком, елитном ресторану. Тамара је делић атмосфере током припрема поделила на Инстаграму, а трубачи су јој све време испод прозора. Иначе, Тамара је почетком ове године постала мајка девојчице којој је дала име Тамара, а оца њеног детета никада није желела да превише експонира у јавности. Њих двоје су прошле године требали да се венчају на








