Gent nije poljuljao Partizan: Terzićev dan za pamćenje crno-beli nakon preokreta nastavili fenomenalan niz u Superligi

Sportal blic 24.10.2021

Fudbaleri Partizana su upisali 12. prvenstvenu pobedu! Izabranici Aleksandra Stanojevića su u sklopu 14. superligaškog kola na gostovanju nadigrali TSC - 3:1 (3:1).

Bačka Topola i velelepna "TSC Arena" po mnogima su bili mesto gde bi Stanojevićeva četa eventualno mogla da poklekne, i od prvog minuta je bilo jasno zbog čega je to tako. Domaćin je krenuo svim silama na favorizovanog rivala, stigao do gola preko Marka Petkovića u devetom minutu, ali više od toga nije mogao. Crno-belima su tri minuta bila potrebna da izjednače, a 18 da preokrenu i trasiraju put ka novom trijumfu, a junak pobede je mladi Nikola Terzić, koji je bio