Pršti na ''Velordomu'', dva poništena gola, svaki korner PSŽ-a ''bezbednosni rizik''...

Sportske.net 24.10.2021  |  Sportske.net

Derbi 11. kola francuske Lige 1 igra se večeras na ''Velodromu'' gde je Marsej dočekao ekipu aktuelnog šampiona, Pari Sen Žermena, a posle prvog poluvremena nema golova, rezultat je 0:0, iako se na obe strane mreža po jednom zatresla.

Prva prilika za PSŽ viđena je u desetom minutu. Opasan prodor Di Marije po levoj strani, centrirao je za Mbapea na drugoj stativi, ali bila je to previsoka lopta za napadača PSŽ-a. To je bila najava za ono što je usledilo u 15. minutu. Nuno Mendeš je sa leve strane gurnuo loptu napred za Nejmara koji ubacuje u peterac ka Mbapeu, ali tu nespretno reaguje Luan Perez i lopta je završila u mreži domaćih. Međutim, usledila je VAR provera i na kraju gol nije priznat zbog