‘U drugom poluvremenu smo pokali koliko možemo’: Na ‘Karađorđu’ vlada zadovoljstvo, kapiten ‘stare dame’ veruje u ovaj tim!

Hot sport 25.10.2021  |  HotSport
‘U drugom poluvremenu smo pokali koliko možemo’: Na ‘Karađorđu’ vlada zadovoljstvo, kapiten ‘stare dame’ veruje…
Kapiten Vojvodine Nemanja Čović zadovoljan je nakon izdanja svoje ekipe u pobedi nad Radničkim 1923. „Stara dama“ je u nedelju pobedila Kragujevčane nakon preokreta rezultatom 3:1, a Čović je postigao treći pogodak iz penala i tako potvrdio trijumf svojoj ekipi. – Posle prvog poluvremena i njihovog vođstva, nakon sastanka u svlačionici smo živnuli i odigrali veoma dobro, preokrenuli rezultat i pokazali pravi karakter. Vukadinovićev gol je najavio preokret, Simić je