Srpski teniser eliminisan u prvom kolu Beča: Krajinović namučio Zvereva, pa ispao posle velikog preokreta u drugom setu

Sportal blic 27.10.2021  |  Vl.K.

Srpski teniser nije uspeo da priredi iznenađenje na startu ATP turnira u Krajinivić je u prvom kolu turnira u prestonici Austrie poražen od nemačkog tenisera rezultatom 6:2, 7:5.

Četvrti teniser sveta je prilično lako dobio prvi set, prepustivši Filipu svega dva gema, ali je drugi set doneo pravu dramu u kojoj je srpski teniser imao veliku šansu da dođe do izjednačenja. Krajinović je u ovom setu imao prednost od 4:1 i 5:2, međutim to mu nije bilo dovoljno da meč uvede u treći set. Zverev je u završnisi dodao gas i vezao pet osvojenih gemova i stigao do pobede koja ga je odvela u drugu rundu takmičenja. Tamo ga čeka duel sa teniserom iz