Stanković nije pognuo glavu posle poraza u Surdulici: "Zvezda je velika, idemo dalje"

Telegraf 27.10.2021  |  Telegraf.rs

Trener crveno-belih ističe da će analizirati meč, da je teško, ali i da čestita Radniku

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u Surdulici šokantno sa 2:1 po prvi put u istoriji. Ovo je Zvezdi bio prvi poraz u sezoni, pa im sada večiti rival beži pet bodova razlike, više Zvezda nema meč manje. Šokirali su domaćini crveno-bele, u prvom poluvremenu preko Milana Spasića, a zatim i u drugom preko Viktora Lukića iz dve brze kontre, a gol Bena samo je ublažio poraz u 57. minutu. Nisu do kraja uspeli igrači Dejana Stankovića da postignu još jedan gol, pa je