Odbojka: Vojvodina slavila u prvom meču četvrtfinala Kupa

Subotica.com 28.10.2021  |  Subotica.com

Juče su odigrana tri meča četvrtfinala 56. Kupa Srbije za odbojkaše. Spartak je poražen od Vojvodine (1:3), Crvena zvezda je savladala Niš (3:0), Mladi Radnik je bio maksimalan protiv RIbnice (3:0) dok je susret Partizana i Radničkog odložen. Spartak u nedelju gostuje Partizanu, u okviru 5. kola Superlige.

Bile su to prve utakmice u seriji koja se igra na dve pobede, odnosno bolji set količnik. U Subotici Spartak je po drugi put za nepunih 5 dana dočekao Vojvodinu. Posle poraza u Superligi rezultataom 1-3, usledio je identičan poraz i u prvom meču Kupa. Vojvodina je otvorila meč snažno i angažovano, Spartak nije uspeo da adekvatno odgovori i gosti prilično sigurno osvajaju prvi set. U drugom setu druga priča, Spartak je čitavim tokom kontrolisao rezultat, uz