Oslabljena ekipa Niša doživela ubedljiv poraz u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa

Južne vesti 28.10.2021  |  M. Mitić Južne vesti

Odbojkaši Niša ove sezone ne pružaju dobre partije, a na teškom gostovanju u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Srbije pretrpeli su ubedljiv poraz od Crvene zvezde 3:0 (25:9, 25:20, 25:17).

Crveno-beli su sada vrlo blizu plasmana u polufinale, a revanš utakmica igra se sledeće srede u Nišu. Veliki je favorit pred sam duel bila ekipa Zvezde, ali se očekivao jači otpor tima Dragana Svetozarevića, pogotovo u prvom setu. Gosti jesu bili oslabljeni neigranjem nekoliko bitnih igrača, ali se očekivalo da u prvom setu osvoje bar dvocifren broj poena. Mnogo veći broj osvojenih poena niški tim imao je u drugom periodu, ali ni tu nisu uspeli da ugroze domaćina,