Sada je sve jasnije: Poketino otkrio zbog čega je zamenio Mesija na poluvremenu!

Hot sport 30.10.2021  |  Dimitrije Nišavić

PSŽ je savladao aktuelnog šampiona Francuske! U okviru 12. kola Lige 1, publika je u prestonici Francuske imala priliku da posmatra duel aktuelnog šampiona i vicešampiona ove zemlje.

Pari Sen Žermen je ugostio ekipu Lila na ‘Parku Prinčeva‘. Utakmica je završena rezultatom 2:1, a domaćin je do pobede stigao nakon velikog preokreta. Vođstvo Lilu doneo je mladi David Džonatan! Član nacionalnog tima Kanade je savladao Đanluiđija Donarumu u 31. minutu igre. U ulozi asistenta našao se iskusni napadač Burak Jilmaz. Mnoge je iznenadila odluka trenera Maurisija Poketina da na poluvremenu iz igre izvede Lionela Mesija. Legendarnog Argentinca je zamenio