Efes se setio da je šampion Evrope, Ataman i Petrušev slave ubedljiv trijumf
N1 Info 30.10.2021 | Autor:Milan Stojiljković
![Efes se setio da je šampion Evrope, Ataman i Petrušev slave ubedljiv trijumf](https://nstatic.net/img/logo/s/n1-info.png)
Košarkaši Efesa konačno su zaigrali kao šampioni Evrolige i u petak ubedljivo savladali Žalgiris sa 34 poena razlike - 94:60.
To je bila tek druga pobeda za tim iz Istanbula nakon čak pet poraza u prvih sedam utakmica u Evroligi ove sezone. „Setili smo se da smo šampioni„, slikovito je kazao trener Anadolu Efesa Ergin Ataman i dodao: „Ovo je veoma važno pobeda za nas i našu košarku koju igramo poslednje tri godine. Naravno da nam je bilo jako važno i da sa Simonom i Mićićem, koji se polako vraćaju, imamo više igrača na pozicijama beka. Igrali smo sjajnu košarku, kao šampioni. Trčali smo,