Mitrović se ne zaustavlja, sada postigao het-trik, novi poraz Jokanovića (video)

Sportski žurnal 30.10.2021

Aleksandar Mitrović je het-trikom doneo Fulamu pobedu u derbiju kola protiv Vest Bromvič Albiona (3:0)

Najbolji strelac Čempionšipa Aleksandar Mitrović tresao je mrežu gostiju iz Bormingema u 20. minutu iz jedanaesterca, u 40. posle velike greške odbrane VBA koja mu je poklonila loptu u šesnaestercu i u 82. minutu na asistenciju Vilsona. Fulam je ostvario četvrtu uzastopnu pobedu u Čempionšipu. Mitrović je u toj seriji postigao devet golova i povećao prednost na listi strelaca. Reprezentativac Srbije je na 15 utakmica postigao 18 golova. U londonskom klubu je na 126