Poluvreme: Zvezda odoleva, navijači besni, najavljuju pobedu ''iz inata'' /TVITOVI/

Sportske.net 04.11.2021  |  Sportske.net

Završeno je prvo poluvreme utakmice na ''Rajku Mitiću'', Crvena zvezda - Mitjiland 0:0.

Mađarski sudija Bognar je u prvih 45 minuta prilično razbesneo Zvezdine navijače. Sve je počelo ranim žutinm kartonom za Kataija, a onda je već u 12. isključio Degeneka koji je kao poslednji igrač odbrane zaustavio Isaksona ispred Zvezdinog kaznenog prostora.ć U 28. minutu se dogodila i sporna situacija u kaznenom prostoru gostiju, kada je Katai oboren, ali je umesto penala dosuđen ofsajd. Takođe, osim crvenog kartona za Degeneka, sudija Bognar je pokazao i još tri