Beogradski derbi bez pobednika: Zmajevi zaustavili Čuku i vezali šesti meč bez poraza

Telegraf 05.11.2021  |  Telegraf.rs

Brđani nisu uspeli da sačuvaju tri boda u svom džepu, Voždovčani mogli i do pobede u nadoknadi

U utakmici koja je otvorila 16. kolo Linglong Superlige Srbije, Voždovac i Čukarički su večeras podelili bodove na stadionu na krovu tržnog centra u Zaplanjskoj ulici - 1:1 (0:1). Gosti sa Banovog brda poveli su već u sedmom minutu meča golom Endiajea, a tu prednost su prilično dugo održavali. Zmajevima je poništen gol posle intervencije iz VAR sobe pred samo poluvreme, ali u 68. minutu nije bilo ničega spornog kada je Milović savladao Petrovića i ispostaviće se