Treći vezani poraz Borca! Čačani dominirali tri četvrtine u Podgorici, a onda poklekli - dobra partija Marinkovića i Pecarskog!

Sportal blic 05.11.2021
Treći vezani poraz Borca! Čačani dominirali tri četvrtine u Podgorici, a onda poklekli - dobra partija Marinkovića i…

U okviru 7. runde ABA lige u Podgorici su koplja ukrstili Studentski centar i Borac, a trijumfovao je tim iz Crne Gore, koji je na parketu "Morače" slavio rezultatom 88:74 (17:17, 22:29, 21:12, 28:16).

Izabranici Marka Marinovića su zabeležili treći uzastopni poraz u regionalnom takmičenju, iako je domaći tim bio u podređenom položaju tokom većeg dela utakmice. Čačani su kontrolisali zbivanja na parketu tokom većeg dela prve tri deonice, ali su "studenti" držali korak i pred odlučujućih deset minuta imali dva poena prednosti. Pad u igri gostiju, kaznio je sastav iz Podgorice, a u poslednja dva minuta Studentski centar je ušao sa prednošću od šest poena, što je