Американац "спустио лопту": Плејмејкер Партизана објаснио своју изјаву о ФМП-у која је одјекнула: Нисам желео да било кога увредим!
Спортал блиц 06.11.2021 | С. П.

током јучерашњег дана, у којој је Американац који наступа у дресу , , назвао "малом Звездом", уследило је објашњење Мура о целом случају.
Партизан, предвођен управо Муром, дочекаће вечерас од 19 часова ФМП у Хали Александар Николић, а пред сам дуел стигла је реакција и клуба из Железника који су оштро осудили изјаву Партизановог кошаркаша. Да ли ће и у којој мери ова увертира пред меч утицати на сама дешавања на паркету остаје нам да видимо. Сам Далас Мур дао је изјаву у којој је објаснио погрешно тумачење његове изјаве коју је дао за клупску телевизију. - Није ми била намера да било кога увредим








