Posle Bodo-Glimta i Venecija šokirala Romu i Murinja, Siniša slavio u gostima (video)

Sportski žurnal 07.11.2021

Roma gubila, pa vodila u Veneciji, na kraju domaći načinili još jedan preokret za trijumf

Žozeu Murinju ne ide najbolje u Romi. Posle katastrofe na severu Evrope i debakla od Bodo-Glimta (6:1), te nerešenog ishoda sa istim rivalom u Rimu (2:2), Vučica nije slavila ni u Veneciji. Domaći tim je poveo golom Kaldare još u trećem minutu, ali je Roma do poluvremena preokrenula, pogađali su Šomurodov u 43. i Ejbraham u prvom minutu nadoknade prvog dela. I kad se činilo da je Roma uspostavila kontrolu meča, usledio je novi šok za njene navijače i Murinja.